Kabak Armes Hotel (+12 Adult only) | Ucuzabilet.com

Kabak Armes Hotel (+12 Adult only)

Faralya / Fethiye / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Kabak Koyu’nun eşsiz doğal güzellikleri içinde unutulmaz bir tatil fırsatı sunan tesis, bungalov ve taş odalarda misafirlerini ağırlıyor. Tesisin sade dizayn edilmiş odalarında kablosuz internet bağlantısı bulunuyor. Tesisin terasında bulunan havuzda doğanın tadını çıkarabilir, restoranının sunduğu lezzetlerle tatilinize keyif katabilirsiniz. Tesis, Kabak Koyu’na 750 m uzaklıkta kalıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Fethiye’nin Faralya mevkiinde hizmet veren Kabak Armes Hotel, benzersiz doğası ve büyüleyici manzarası ile kendine hayran bırakıyor. Otel, bungalov ve taş odaları ile farklı bir tatil deneyimi yaşatıyor. Manzaralı bir yüzme havuzu da bulunan otel, huzur dolu konaklama için ideal bir alternatif sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster