Kale Beach Otel

Side Manavgat / Antik Side / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Kale Beach Otel, misafirlerini geniş ve yeşil bir bahçe içinde yer alan sade dekore edilmiş ferah odalarında ağırlıyor. Deniz kıyısındaki restoranı, kendisine ait plajı ve kaliteli hizmetiyle beğeni kazanıyor. Tesiste, masaj, sauna, buhar odası ve hamam gibi dinlendirici ayrıcalıkların yanı sıra 24 saat açık resepsiyon, çamaşırhane, oda servisi ve oyun odası gibi olanaklar da bulunuyor. Tesiste konaklayan misafirler tesisin Gua Restaurantında yiyecek içecek hizmtinde %10 indirim uygulanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Antalya’nın popüler beldelerinden Side’de konumlanan Kale Beach Otel, tarihi yerlere yakın mesafesi, kendine ait plajı, ev konforunda sunulan odaları ve güler yüzlü hizmetiyle Side Dolmuş Durağı’na 700 m mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster