Kalipsopark Butik Otel | Ucuzabilet.com

Kalipsopark Butik Otel

Hatay Şehir Merkezi / Antakya / Hatay  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

2015 yılı ile misafirlerini ağırlamaya başlayan Kalipso Park Butik Otel okaliptus ağaçları içerisinde eşsiz doğa manzarası ile Hatay Arkeoloji Müzesine 100 mt., Antakya şehir merkezine 2 km. Mesafede butik konseptte, “Oda + Kahvaltı” sisteminde 24 saat resepsiyon hizmeti ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Otelimiz 22 Bungalow Oda, 2 Aile Odası ve 1 Suit Oda olmak üzere 55 yatak kapasitesine sahiptir. 5 odamız engelli dostudur. Yarı olimpik yüzme havuzu, araçları ile gelen misafirlerimiz için özel otopark, tatil anılarını paylaşmak ve iş & özel görüşmeler için ücretsiz Wi-Fi hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca Otelimiz konumu itibariyle Dünyanın en büyük 2. Arkeoloji Müzesi olan Hatay Arkeoloji Müzesine 100 mt. mesafededir. Hatay Havalimanına 15 km., otogara 7 km., Antakya şehir merkezine, St. Pierre Kilisesine, 40 Asırlık Türk Yurdu olan Eski Antakya Evleri ve Tarihi Uzun çarşıya 2 km., Samandağ ilçesinde bulunan tarihi Titus Tünelleri ve St. Simon Manastırına 25 km. Mesafede olan Kalipso Park Butik Otel Amanos dağları manzarasıyla şehrin merkezinde ama şehirden uzakta benzersiz bir tatil ayrıcalığı yaşatmak ve Bungalow Odaları, Aile Odaları ve Suit Odası seçenekleri ile Antakya’daki eviniz olmak için sizleri beklemektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Hatay’da yemyeşil bir bahçe içindeki bungalovlarda hizmet veren Kalipsopark Butik Otel, açık havuzu, zengin kahvaltısı, saunası ve fitness merkeziyle eğlenceli bir konaklama seçeneği sunuyor. Tesis Saint Pierre Kilisesi’ne yakın konumda bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster