Kapya Cunda +16 Adult Only

Cunda Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ayvalık’ın sevilen noktalarından Cunda Adası’nda yer alan Kapya Cunda, 16 yaş üstü misafirlere hizmet veriyor. Cunda Adası’nın Arnavut kaldırımlı dar sokaklarını gezmek, burada denizin ve özel lezzetlerin tadını çıkarmak isteyen misafirlerini avantajlı bir konumda ağırlayan tesis, konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Toplamda 17 odaya sahip olan tesis, rahat ve güzel atmosferi ile beğeniliyor.Yılın her dönemi hizmet veren tesis, Cunda Adası’nın kalbinde bulunuyor. Tesiste konaklayan misafirler sahile, pazar yerlerine ve kültürel merkezlere kısa bir yürüyüş ile ulaşabilir. Tesiste her sabah, birbirinden güzel lezzetler ile dolu açık büfe kahvaltı servis ediliyor. Dileyen misafirler günün devamını tesisin bahçesinde yer alan yüzme havuzunda geçirebiliyor. Tesiste restoran, kapalı kahvaltı salonu ve konferans salonu mevcut.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Cunda Adası’nın merkezinde yer alan Kapya Cunda, sahile 100 metre mesafede konumlanıyor. Ayvalık’a 7 km mesafede olan tesis sahile, pazar yerine, kiliselere ve Cunda’da görülmeye değer tüm tarihi ve turistik noktalara yürüme mesafesinde.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster