Karabağ Hotel | Ucuzabilet.com

Karabağ Hotel

star star star
Kars Şehir Merkezi / Kars / Kars  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

3 Yıldızlı Karabağ Otel, Türkiyenin Kars ilinde yer almaktadır.Otel şehir merkezinde olup,Kars havalimanına 5 kilometre uzaklıkta,Kars tren istasyonuna ise 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.Otel toplam 50 oda 85 yatak kapasitesine sahiptir.İş adamları için de uygun olan otelde tepegöz, perde, silide projektöre sahip bir konferans salonu bulunmaktadır.Otelde sizlere Türk mutfağından alakart ve açık büfe yemek sunma imkanına sahip 1 kapalı restaurant mevcuttur. Otel müşterilerine sağladığı olanaklar arasında odalarda uydu kanallarına sahip lcd televizyon ve resepsiyon bağlantılı telefon mevcuttur.Bunların yanında gün boyunca büfe ve yiyecek hizmeti sunulmaktadır.Otele araçla gelen konuklara ücretsiz otopark ve vale hizmeti sunulmaktadır. 3 yıldızlı Karabağ Otel, Türkiye'nin Kars ilinde yer almaktadır. Otel şehir merkezinde olup Kars havalimanına 5 kilometre uzaklıkta ,Kars tren istasyonuna ise 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otel toplam 50 oda ve 85 yatak kapasitesine sahiptir.Kars'a Özgü açık büfe kahvaltı servisi sunulmaktadır
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 13:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Kars’ın merkezinde yer alan Karabağ Hotel, 50 oda ile konforlu bir deneyim sunuyor. Şehrin tarihi ve turistik noktalarına yakın oluşu ile öne çıkan tesis, iş odaklı konaklamalar için uygun donanıma sahip. Tesiste Türk mutfağından lezzetler bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster