Karden Otel | Ucuzabilet.com

Karden Otel

Lara-Kundu Antalya Merkez / Antalya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

HER ODAMIZDA BALKON,LED TV,TELEFON,KLİMA,HAVLU VE ÜTÜ SERVİSİ BULUNMAKTADIR. Otelimize 100 metre mesafedeki duraklardan şehir merkezi(7km) ve havalimanına(14km) kolayca ulaşın. Antalya'nın en gözde AVM'si TerraCity'ye 900 metre mesafede alışverişin tadını çıkarın!
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Akdenize 50 metre ve plajlara 900 metre mesafedeki otelimizde denizin tadını doyasıya çıkarın!
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Sağlık Bakanlığı'nın belirlediği önlemler ve direktifler doğrultusunda otelde tüm salgın tedbirlerini almış bulunmaktadır. Personele gerekli salgın eğitimi verilmiştir. Tüm ortak alanlar ve odalar kısa süreli aralıklarla dezenfekte edilip havalandırılmaktadır. Bu işlemler düzenli olarak kayıt altına alınmaktadır. Hem misafir hem personel girişlerinde ateş ölçümü yapılarak kayıt altına alınmaktadır. Uzun süreli konaklayan misafirin günlük ateşleri ölçülmektedir. Klima filtreleri düzenli olarak temizlenmektedir. Misafirlerimin kullanımı için ortak alanlarda ve odalarda dezenfektan bulunmaktadır. Oda temizliği belirlenen kriterlere tamamen uyularak, özenle yapılmaktadır. Kullanım sonrası çamaşırlar profesyonel bir çamaşırhanede yüksek sıcaklıkta yıkatılmaktadır. Kahvaltı ilgili personel tarafından maske ve eldiven kullanılarak hazırlanıp servis edilmektedir. Bulaşıklar, uzun program ve yüksek sıcaklıkta yıkatılmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster