Karlık Cave Suite Cappadocia

Uçhisar Kapadokya / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Kapadokya Bölgesinin essiz doğasının içinde yer alan bir kaç tane eski konağın tarihe ve dokuya sadık kalarak restore edilmesiyle oluşturulmuştur. Tüm Kapadokya ve balon manzarasına hakim odalar ve teraslar mevcuttur.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tüm çalışanlar düzenli olarak hijyen eğitimi almaktadır. • Temizlikte kullanılan antibakteriyel ve dezenfekte kimyasalları artırılmıştır. • Ortak kullanım alanları sabah, öğle ve akşam olmak üzere dezenfekte edilmektedir. • Odalar günlük temizliğin yanı sıra dezenfekte edilmektedir. • Tesise girişte ve çıkışta misafirlerin ve çalışanların dezenfektan kullanması zorunludur. • Mutfak çalışanları hijyen kurallarına dikkat etmede azami titizlikte davranmaktadır. • Tüm çalışanlara ayda bir sağlık kontrolünden geçme zorunluluğu getirilmiş olup her gün temassız ateş ölçer ile vücut ısıları ölçülmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster