Kaya Hotel Bozburun | Ucuzabilet.com

Kaya Hotel Bozburun

Bozburun Marmaris /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Otelimiz 2016 yılında Bozburun beldesinde denize sıfır konumda 15 oda olarak inşa edilmiştir. Otelimizin kendine özgü iskelesi mevcut olup, iskeleden denize girebilir ve güneşlenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise doyumsuz manzarası ile yemeklerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Tüm odalarımızda ve genel alanlarda ücretsiz internet kullanabilirisiniz. Otelimiz Oda kahvaltı olarak hizmet vermektedir. Öğle ve akşam yemekleri ise alakart olarak sunulmaktadır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Denize sıfır konumda bulunan Kaya Hotel, kendine ait özel iskelesi ile misafirlerine güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkarma fırsatı sunuyor. Tesisin a la carte restoranında seçkin lezzetler şık sofralarla buluşuyor. Tesisin dağ ve deniz manzaralı odaları modern bir şekilde dekore edilmiş olup, tümünde; LCD TV, minibar ve klima gibi olanaklar bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tesiste, Covid-19 önlemleri alınmıştır. •Misafirlerin girişte ateş ölçümleri, oda ve genel alan dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır. •Tesiste, maske kullanımı zorunludur. •Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hizmet verilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster