Kayaköy Piramit Butik Otel | Ucuzabilet.com

Kayaköy Piramit Butik Otel

Kayaköy Fethiye /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Fethiye’nin merkezine 10 km mesafedeki Piramit Butik Otel, Gemiler Koyu ve Ölüdeniz’e de 10 km uzaklıkta bulunuyor. Ortak kullanımlı bir terası ve meyve bahçesi olan tesisin odalarında; klima, minibar, uydu yayınlı TV, gardırop gibi olanaklar mevcut. Misafirlerin ortak kullanabileceği bir dinlenme odası ve kitaplığın yanı sıra tesiste yoga ve meditasyon için ayrılmış bir oda ve bahçe alanı bulunuyor. Kahvaltıda doğal ürünler ile hazırlanan lezzetler sunan tesis, ürünlerin bir kısmını kendi bahçesinden temin ediyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Balayı Oteli

Neden Bu Otel?

Kayaköy’de meyve bahçesi ve yeşillikler içerisinde konumlanan Piramit Butik Otel, doğal güzelliklel çevrili bir atmosferde huzurlü bir tatil sunuyor. Doğal kahvaltısı ve dinlenme alanları ile tesis, şehir hayatından uzaklaşmak isteyenleri bekliyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tesis girişinde temassız ateş ölçer ile ölçüm yapılıp, notlar 1 ay boyunca saklanacak. •Her misafir, binaya giriş yapmadan önce temassız el ve ayak dezenfeksiyonunu kullanıp odaya, ortak kullanım alanlarına ve havuza öyle geçiş yapabilecek. •Her misafir çıkışından sonra oda sis dezenfeksiyon makinası ile dezenfekte edilip oda 1,5 saat kapalı tutulacak ve odaya ilk yeni misafir kendisi girecek. •Odalarda ve kahvaltıda tek kullanımlık servis ürünleri kullanılacak. •Çarşaf, nevresim ve havlular dezenfeksiyon sıvısı ilavesi ile yıkanacak.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster