Kerme Ottoman Konak

Akyaka / Akyaka / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Muğla’nın huzur verici tatil beldeleri arasında yer alan Akyaka’da hizmet veren Kerme Ottoman Konak, denize ve Akyaka merkeze yürüme mesafesinde misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesisin tüm personeline koronavirüs eğitimi veriliyor. Bağışıklık sistemi güçlendirici gıda takviyesi ile beslenmeleri sağlanıyor. • Tesis tüm açık ve kapalı alanlarını 10 gün ara ile dezenfekte ederek en az 24 saat havalandırılmasını sağlıyor. • Tüm tekstil malzemeleri 90 derecede yıkanıyor. • Tesis içinde restoran, havuz, şezlong ve masalarda sosyal izolasyon mesafesine göre tedbirler alınmaktadır. • Tesis içinde dezenfektan makinaları ulaşılabilir şekilde misafirlerimizin hizmetindedir. • Tesis içinde sosyal mesafe ve bilgilendirme levhaları belli aralıklarla yerleştirilmiştir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster