Kerpiç Evler

Fethiye / Muğla /  Haritada Göster
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Standart Oda, Bahçe Manzaralı
30 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Aile Odası, Havuz Manzaralı
40 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Triple, Bahçe Manzaralı
30 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Darts
Sigara İçme Alanı
Sigara İçilmeyen Odalar
İnternet Bağlantısı - Kablosuz (Ücretsiz)
Günlük Temizlik
Bahçe
Çocuk oyun alanı
Çocuk TV Kanalı
Açık Havuz
Halk Plajı
Çocuk Havuzu
Restoran (Açık Büfe) Ücretli
Snack Bar Ücretli
Tesis Dahilinde Dükkan Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Yanıklar Plajı 294 m
 Tuana Park Plajı 343 m
 Yanıklar Köyü Ülkü Karabacak Cami 1673 m
 Yanıklar Köyü Merkez Cami 1753 m
 Katranci Plajı 2344 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Muğla’da tüm doğallığını koruyan doğal güzelliklerin arasında hizmet veren Kerpiç Evler, misafirlerine ev rahatlığında unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster