King City Hotel Spa

İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Odaların tamamında, LCD Televizyon, minibar, direkt telefon, çay-kahve hazırlama ünitesi, güvenlik kasası, ücretiz Wİ-Fi erişimi, uydu yayını, merkezi klima bulunuyor. Otelin içinde büyük bir alana konumlandırılmış SPA, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, buhar odası, sauna ve masaj seçenekleriyle günün yorgunluğunu atabilirsin. Aynı zamanda otelin Crown City Cafe Restaurant ve Lobby barlarında sunulan zengin menü seçenekleriyle tatiline keyif katabilirsin.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Geniş odaları, restoranı, kapalı yüzme havuzu ve SPA olanaklarının yanı sıra 7/24 servis hizmeti sunan King City Hotel Spa hem iş hem de tatil amaçlı konaklamalara hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Otelde genel alanlarda covid-19 tedbirleri tam anlamıyla alınmıştır. Lobi sosyal mesafe kuralına uygun düzenlenmiş ve dezenfektan gerekli yerlere koyulmuştur. Odalar her check-out sonrası ve günlük olarak dezenfekte edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster