Kleopatra Beach Yıldız Hotel

Alanya Merkez / Alanya / Antalya /  Haritada Göster
 Güvenli Turizm Sertifikalı Tesis 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Belgelendirme Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsıyor.

Güvenli Turizm Belgesi’ne sahip olmak isteyen tesisler; uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak belirlenen sağlık ve hijyen kurallarının uygulanması hususunda yetkili denetim firmaları tarafından bir dizi denetime tabi tutuluyor. Denetimler düzenli aralıklarla tekrarlanarak kayıt altında tutuluyor.

- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Standart Oda, Deniz Manzaralı
18 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

LOKASYON

Liman
Tarihi
Alışveriş Merkezi
Havalimanı
Yat Limanı
Hastane
Müze
Otogar
Üniversite
Stadyum

OTEL OLANAKLARI

Resepsiyon Hizmeti
Kablosuz İnternet
Havalimanı Ulaşımı Ücretli
Bar Ücretli
Araç Kiralama Ücretli
Restoran Ücretli
Telefon ve Faks Hizmeti Ücretli
Çamaşırhane Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Hasan Şenli Saray Cami 88 m
 Turkish Bath 139 m
 Hamam 166 m
 Merkezi Uluiş Cami 460 m
 Osmanlı Hamamı 520 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Alanya şehir merkezinde konumlanan Kleopatra Beach Yıldız Hotel; ev sıcaklığındaki odaları, lezzetli mutfağı ve havalimanı ulaşımı gibi imkanlarıyla misafirlerini Alanya Otogarı’na 750 m mesafede ağırlıyor.
Daha Fazla Göster

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

Misafirlerinin ve çalışanlarının sağlığına öncelik veren tesiste; salgının ilk günlerinde acil eylem planı doğrultusunda temizlik ve hijyen rutinimizi güçlendirildi. Çalışanların ve yakınlarının sağlığını korunarak, iç iletişim güçlendirildi. Tesiste oluşturulan Hijyen ve Sağlık Kurulu danışmanlığında yasal mevzuatta belirlenen önlem-değişikliklere ilave olarak, tesis kendi inisiyatifi ile pek çok ilave covid-19 hijyen adımını devreye aldı. Yasal Prosedürler ve Otorite Tavsiyeleri Pandemi sürecinin en başında otel bünyesinde genel müdür başkanlığında tüm departman müdürleri, iş yeri hekimi, sağlık personeli, gıda mühendisi, iş sağlığı güvenliği uzmanının yer aldığı bir Hijyen Komitesi kuruldu. Bu komite Dünya Sağlık Örgütü, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yayınladığı resmi talimatları ve önerileri, ilgili resmi ve uzman otoritelerin görüşlerini sürekli takip ederek gerekli olan tüm önlemlerin güncel bir şekilde uygulanmasını sağlamaktadır. İzolasyon Protokolü T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Güvenli Turizm Sertifikası kriterleri gereği otelde konakladığı süre zarfında misafirlerin hasta, semptomlu veya şüpheli vaka olarak tespit edilmesi durumunda aşağıda belirtilen koşulları kabul etmeleri kaydıyla konaklamaya izolasyon odasında devam edebilirler. * Herhangi bir nedenle konaklama esnasında misafire ve/veya aynı aileden olduğu veya birlikte aynı odada kaldığı kişilere covid-19 teşhisi konulması halinde; bu misafirler otel tarafından belirlenen izolasyon odasında konaklayacak, oda dışına çıkmayacak, odasına dışarıdan ziyaretçi kabul etmeyecektir. * Covid-19 teşhisi konan misafir misafirle aynı aileden olan veya aynı odada konaklayan kimseler de konaklamalarını izolasyon odalarında geçirecek, varsa velisi/vasi olduğu kimseler de konaklamalarını izolasyon odalarında geçirecek ve izolasyon oda­larından çıkmamaları sorumlulukları dahilinde olacaktır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster