Konak Saray Otel

İzmir Merkez / İzmir / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Konak Saray Otel, İzmir şehir merkezindeki konumuyla şehri keşfetmek isteyen misafirler için ideal bir konaklama alternatifi sağlıyor. Tarihi bir Osmanlı konağında konforlu ve nostaljik atmosferiyle hizmet veren tesis, ulaşım olanaklarına da yakın mesafede bulunuyor. Sabahları leziz bir kahvaltı ile güne başlayabilirsin. Otopark ve terasın bulunduğu tesiste ayrıca; kuru temizleme ve havaalanı servisi gibi olanaklar da bulunuyor. Konak Saray Otel, İzmir Agora Müzesi ve Uluslararası Fuar’ın arasında yer alıyor. Basmane Tren ve Metro İstasyonu’na 200 m mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İzmir’de şehrin merkezinde hizmet veren Konak Saray Otel, tarihi bir Osmanlı konağında misafirlerini konforlu ve nostaljik bir atmosferde ağırlıyor. Tesis ulaşım olanaklarına kolayca erişilebilen konumu ve sabah kahvaltısıyla öne çıkıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster