Köşdere Otel Biga

star star star
Biga /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Hem iş hem tatil odaklı seyahat eden misafirler için konforlu konaklama çözümleri sunan Köşdere Otel Biga, Çanakkale’nin en büyük ilçesi Biga’da hizmet veriyor. Merkezi noktalara yakın oluşuyla öne çıkan tesis, Biga Otogar’a 1 km mesafede konumlanıyor. Oda Kahvaltı konsepti ile hizmet veren Köşdere Otel Biga’da bahçesi de olan bir a la carte restoran hizmet veriyor. Tesisin açık ve kapalı alanlarında çeşitli etkinlikler ve düğünler organize edilebiliyor. İhtiyaç duyan misafirlerin kullanımına yönelik bir toplantı salonu da tesiste hizmet veriyor. Köşdere Otel Biga’nın misafirlere sunduğu olanaklar arasında çamaşırhane, kuru temizleme ve bagaj odası yer alıyor. Tesisin kendine ait otoparkı bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Çanakkale Biga’da şehir merkezine yakın konumu, ferah ve temiz odaları ile misafirlerini sakin ve huzurlu bir atmosferde ağırlayan Köşdere Otel Biga; çamaşırhanesi, bagaj odası, toplantı odası, araba kiralama hizmeti ve otoparkı ile öne çıkıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster