Koyunbaba Pansiyon Gümüşlük | Ucuzabilet.com

Koyunbaba Pansiyon Gümüşlük

Gümüşlük Bodrum / Koyunbaba / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Dingin atmosferi ve ilgili personelleri ile misafirler tarafından beğenilen Koyunbaba Pansiyon, Bodrum’un sevilen tatil beldelerinden Gümüşlük’te yer alıyor. Deniz kenarında oluşu ile öne çıkan tesis, huzurlu ve sakin bir tatil arayışında olan misafirleri mutlu etmeyi başarıyor. Tüm senenin yorgunluğundan arınmak ve keyifli bir deniz tatili yapmak isteyen misafirlerin severek konakladığı Koyunbaba Pansiyon Gümüşlük, sıcak ve samimi bir ortam sunuyor. Tesis, sade şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesisin odalarından deniz manzarası görülebiliyor. Koyunbaba Pansiyon Gümüşlük’te deniz manzaralı bir restoran hizmet veriyor. Restoranda birbirinden güzel lezzetler servis ediliyor. Deniz kenarında yer alan tesis, misafirlere tertemiz denizde doya doya yüzebilecekleri ve bol bol güneşlenip dinlenebilecekleri güzel bir ortam sunuyor. Ev konforunda tatil yapma imkanı sunan tesisin hizmetleri arasında çamaşırhane de yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Denize sıfır konumu, huzurlu ve sakin atmosferi ve deniz manzaralı odaları ile tüm misafirlerine ev konforunda dinlenip tazelenebilecekleri güzel bir ortam sunan Koyunbaba Pansiyon, Bodrum’un Gümüşlük mevkiinde hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster