Lacivert Boutique Hotel | Ucuzabilet.com

Lacivert Boutique Hotel

Selimiye Marmaris / Selimiye / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Marmaris’in küçük ve sevimli tatil noktası Selimiye’de hizmet veren Lacivert Boutique Hotel, mavinin ve yeşilin iç içe geçtiği hoş bir atmosfere sahip. Misafirlerine huzur dolu ve konforlu bir tatilin kapılarını aralayan tesisin 23 odası bulunuyor. Odalarda misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik pek çok olanak bulunuyor. Selimiye manzarasını gözler önüne seren bir konumda yer alan Lacivert Boutique Hotel’de konaklayan misafirler güne muhteşem bir manzara ve tertemiz dağ havası ile başlayabilir. Dileyenler tesisin deniz manzaralı restoranında güzel bir kahvaltının tadını çıkarabilir. Tesisin bahçesinde yetişkinler ve çocuklar için yüzme havuzu yer alıyor. Ayrıca misafirler, tesisin Çiftlik Koyu’nda bulunan plajında da denizin ve güneşin keyfini sürebilir. Plaj, tesise 20 km uzaklıkta. Oda tiplerinin içerisinde bulunan yatak tipleri haricinde, odada ilave istenilen yatak taleplerinde sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Lacivert Boutique Hotel, Marmaris’in huzur veren köyü Selimiye’de misafirlerini ağırlıyor. Tesis, şehrin stresinden uzaklaşmak ve doğa ile iç içe güzel bir tatil yapmak isteyenler için konforlu bir konaklama seçeneği sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Personelin şehir dışına çıkmasına izin verilmiyor. Lazer özellikli ateş ölçer ile her gün tüm personelin ateş kontrolü yapılıyor. Tesise giriş yapan her misafirin ateşi ölçülüyor. Oda temizliği yapan personel sürekli maske ile çalışıyor ve her oda temizliği için ayrı plastik eldiven kullanılıyor. Yer yüzeyi ve düz yüzeyler her yeni misafir için giriş öncesi dezenfekte ediliyor ve en az 1 saat havalandırıldıktan sonra oda teslimi yapılıyor. Tüm restoran personeli maske ve plastik eldiven ile servis yapıyor. Masa ve şezlong araları sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenleniyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster