Lavinya Suit Apart

Isparta Şehir Merkezi / Isparta / Isparta  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Isparta’nın merkezi bir noktasında hizmet veren Lavinya Süit Apart, Kafeler Caddesi’nde bulunuyor. Otogara araçla 5 dakikalık uzaklıkta konumlanan tesis, farklı büyüklüklerdeki 31 daire ile misafirlerini ağırlıyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 daireleri bulunan tesis, ev konforunda konaklama deneyimi vadediyor. Hem iş seyahati için şehre gelen misafirler hem aileler hem de şehirdeki öğrenciler için uygun bir ortam sunan tesis, donanımlı daireleri ile beğeniliyor. Buzdolabı, ocak, su ısıtıcı, çatal, kaşık, bıçak, tabak gibi temel mutfak ekipmanları dairelerde yer alıyor. Günlük olarak temizlik yapılan tesisin dairelerinde; televizyon, tek kullanımlık sabun, terlik, şampuan ve duş jeli gibi olanaklar mevcut. Dairelerde kablosuz internet bağlantısı da var.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 11:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Lavinya Suit toplam 31 dairesiyle Isparta Merkez'de hizmet vermektedir.Stüdyo, 1+1, 2+1 daire seçenekleri ile ev rahatlığında konaklama imkanı sunmaktadır. Çarşı Merkez Kafeler caddesinde olup, otogara araçla 5 dk. mesafededir. EN UYGUN FİYATLA
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste covid-19 tedbirleri kapsamında tüm sağlık ve hijyen önlemleri alınmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster