Livia Hotel Ephesus | Ucuzabilet.com

Livia Hotel Ephesus

Selçuk /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Livia Hotel, 16 odası ile hizmet veriyor. Ferah ve sade bir dekorayona sahip odalardan bazıları deniz manzarasına sahip. Odaların hepsinde; klima, LCD TV, emanet kasası ve ücretsiz kablosuz internet erişimi mevcut. Tesis Derya Beach ve Çınarlar Beach’e 50 m mesafede oluşu le Kaş’ın muhteşem denizinin tadını çıkarmak isteyen misafirleri için avantaj sunuyor. Sabahları misafirlerine kahvaltı servisi bulunan Livia Otel, Kaş Meydanı ve çevresindeki ara sokaklarda bulunan restoranlara, alışveriş ve eğlence olanaklarına kolay ulaşım imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Kaş’ın Küçükyalı mevkiinde bulunan Livia Hotel, Kaş Meydanı’na birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, merkezi bir konuma sahip. Kaş’ın doğal güzelliğinin tadını doyasıya çıkarma imkanı sunan tesis, mavi-beyaz ağırlıktaki sıcak dekorasyonu ve huzurlu atmosferi ile misafirlerini ağırlıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster