Lova Hotel & Spa Yalova | Ucuzabilet.com

Lova Hotel & Spa Yalova

star star star star
Yalova Şehir Merkezi / Samanlı / Yalova İli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Göz kamaştıran mimarisi ile dikkat çeken Lova Hotel & SPA Yalova, merkezi bir noktada hizmet veriyor ve plaja yalnızca 1 km mesafede yer alıyor. SPA merkezinde sunduğu olanaklar ile misafirlerine tazelenip yenilenebilecekleri bir atmosfer sunan tesis, hem iş hem eğlence odaklı konaklamalara hitap ediyor. İstanbul’a yakın konumu ile hafta sonu tatilleri için oldukça uygun bir seçenek sunan Lova Hotel & SPA Yalova, misafirlerine konforlu ve kaliteli zaman geçirebilecekleri bir ortam vadediyor. Tesiste iki ayrı SPA alanı, fitness merkezi, çocuk ve yetişkin havuzları, masaj ve sauna hizmeti, toplantı salonu, doğa ve deniz manzaralı bir teras gibi imkanlar mevcut. Tesiste iki ayrı SPA alanı mevcut olup. Bayanlara özel spa alanı mevcuttur.fitness merkezi, çocuk ve yetişkin havuzları, masaj ve sauna hizmeti, toplantı salonu, doğa ve deniz manzaralı bir teras gibi olanaklar mevcut. Tesiste buhar havuzları kapalıdır. Tesiste sadece Oda konseptli konaklamalarda alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Oda Kahvaltı konseptinde; sabah kahvaltısı, dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Yarım Pansiyon konseptinde; sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Tam Pansiyon konseptinde ise; sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Sabah Kahvaltısı:07.30-10.30 Öğle Yemeği: 13.30-15.30 Akşam Yemeği: 18.30-21.30 Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
  • T.Sandalyeye Uygun
  • Spa Tesisi
  • Balayı Oteli
  • Çocuk Dostu

Neden Bu Otel?

Şık mimarisi ve sunduğu olanaklar ile misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunan Lova Hotel & Spa Yalova, hem eğlenmenin hem dinlenmenin mümkün olduğu huzurlu bir tatil vadediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster