LykiaLodge Adrasan

Adrasan Kumluca / Adrasan / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Antalya’nın sevilen tatil noktalarından Adrasan’da himzet veren Lykia Lodge Adrasan, doğayla iç içe olma imkanı sunan otantik atmosferi ile huzur dolu bir tatilin kapılarını aralıyor. Misafirler tesisin yeşilliklerle çevrili bahçesinde keyifle zaman geçirebilir. Lykia Lodge Adrasan’ın bahçesinde yüzme havuzu yer alıyor. Misafirler burada keyifle zaman geçirebilir. Çocuklar için havuz alanı bulunmuyor. Dileyen misafirler yüzmenin ve güneşin tadını çıkarmak için 1,8 km mesafedeki plaja gidebilir. Otel doluluk oranına göre sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri açık büfe ve veya set menü olarak masaya servis edilmektedir. Kahvaltıda demleme çay, nescafe, konsantre meyve suyu ve sürahi su ücretsiz servis edilip bunun dışında tüm sıcak ve soğuk içecekler bardan ücretli olarak servis edilmektedir. Tesis odalarında TV ve minibar bulunmuyor. Tesisin odalarında, restoranda, havuz ve genel alanlarda sigara içilmesi yasak.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Akdeniz’in sessiz, sakin ve huzurlu beldesi Kumluca’da hizmet veren Likya Lodge Adrasan, güler yüzlü hizmeti, ev konforunda sunduğu odaları ve göz kamaştıran manzaralarıyla hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Covid-19 pandemi kurallarını uygulayan ve güvenli turizm sertifikası almış bir işletmeyiz. Tüm personele covid-19 pandemi eğitimi ve belge verilmiştir. Elektronik ateş ölçme, sosyal mesafe işaretleme, konaklayan kişi sayısı kadar maske ve el dezenfektanı verilir. Genel mekanlar ve odaların ULV cihazı ile dezenfekte ve hijyen temizlikleri günlük yapılır, otel tekstilinin 90 derece sıcaklıkta yıkanır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster