Madda Hotel Göltürkbükü | Ucuzabilet.com

Madda Hotel Göltürkbükü

Göltürkbükü Bodrum / Göltürkbükü / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Bodrum’un Göltürkbükü mevkiinde yer alan Madda Hotel, Gölköy Sahili’nde hizmet veriyor. Özel plajı, iskelesi ve 7 konforlu odası ile misafirlerini ağırlayan tesis, sıcak ve samimi bir aile işletmesi.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesis genelinde Covid-19 ve hijyen kurallarını/uygulamalarını kapsayan bir protokol hazırlanmıştır. • Tüm çalışanlara bu konuda eğitimler verilmiştir. • Misafir kabulünde Covid-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılmaktadır. • Tesise giriş esnasında misafirlere temassız ateş ölçümü yapılmaktadır. • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere,maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulmaktadır. • Misafirlerden son 14 gün içerisinde bulunduğu yerlerin, varsa kronik rahatsızlıklarının, COVID-19 geçirip geçirmediklerine ilişkin bilgilendirme istenmektedir. • Ortak alanlarda dezenfektan bulunmaktadır. • Tüm kapı kolları, kumandalar ve bataryalar gibi sık dokunulan noktalar dezenfekte edilmektedir. • Tüm odalar misafir değişikliği olduğunda ULV cihazı ile sisleme yöntemi ile dezenfekte ediliyor. • Tesis çalışanları mesai sırasında maske, eldiven ve koruyucu maske kullanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster