Mai İnci Hotel | Ucuzabilet.com

Mai İnci Hotel

Muratpaşa Antalya Merkez / Antalya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Antalya’da yer alan ve şehrin tam kalbinde misafirlerini ağırlayan Mai İnci Hotel; Kaleiçi, Yat Limanı, Hadrian Kapısı, Karaalioğlu Parkı, Akvaryum, Mark Antalya Alışveriş Merkezi, Akvaryum, Mermerli Plajı, Konyaaltı Plajı, lunapark gibi şehrin en gözde noktalarına yürüme mesafesinde yer alıyor. Hem aile tatilleri hem de romantik balayı konaklamaları için ideal bir seçenek sunan tesis; kaliteli hizmeti ve ulaşıma elverişli konumuyla misafirlerinin beğenisini kazanıyor. Tesis çevresinde; üniversite, hastaneler, alışveriş merkezleri, organize sanayi bölgesi, devlet daireleri gibi önemli mekanlar bulunuyor. Tesis, Antalya Havalimanı ve şehirlerarası otobüs terminaline yakınlığının yanı sıra tramvaya da kolayca ulaşılabilen bir noktada konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Antalya Şehir Merkezi'nde konumlanan Mai İnci Hotel, şehrin en gözde noktalarına sadece yürüme mesafesinde hizmet veriyor. 2021 yılında hizmete giren tesis, bünyesindeki özel dizayn edilmiş 27 odası ile konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste Covid-19 önlemlerine uyuluyor ve misafirlerin girişlerinde HES kodları alınıp kayıt altında tutuluyor. Sosyal mesafe kuralının uygulandığı tesiste personeller sürekli maske takıyorlar.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster