Marinn Deluxe Otel

star star star
Altınova / Altınova / Yalova İli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Yalova’da yer alan Marinn Deluxe Hotel, özellikle iş odaklı konaklamalara hitap ediyor. Tersane bölgesine ve ulaşım olanaklarına yakın konumu ile öne çıkan tesis, kaliteli hizmet anlayışıyla da misafirler tarafından beğeniliyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Yalova’da yer alan Marinn Deluxe Hotel, özellikle iş odaklı konaklamalara hitap ediyor. Tersane bölgesine ve ulaşım olanaklarına yakın konumu ile öne çıkan tesis, kaliteli hizmet anlayışıyla da misafirler tarafından beğeniliyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tüm alanlarımız sosyal mesafe 1.5 metre olacak şekilde düzenlenmiştir Tüm genel alanlarımızda Sağlık bakanlığı tarafından onaylı alkol bazlı el dezenfektanları bulunmaktadır Tesisimiz bünyesinde koruyucu ekipman ile tesis girişinde maske hazır bulundurulmaktadır Bulaşı riskine karşı valiz ve/veya eşyalarınız belboy tarafından taşınacaktır Otel içerisinde acil durumlarda (semptomlu veya şüpheli vaka tespit edilmesi durumu halinde)izolasyon bölümleri belirlenmiştir Tüm alanlarımızın ve temas eden malzemelerin-ekipmanların, her misafir kullanımından sonra dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirilmektedir. Misafir, personel ve ziyaretçi girişlerinde ateş ölçümleri gerçekleştirilip kayıt altına alınmaktadır. Sosyal mesafe kuralları uygulama şartlarında aynı odada kalan (Aile vb.) kişiler grup olarak dikkate alınmaktadır. Odalarda tek kullanımlık(şampuan, sabun, duş jeli, bardak) her kişiye özel olarak düzenlenmiştir. Tesisimiz bünyesinde çalışan tüm çalışma arkadaşlarımız Covid-19 ile ilgili uygulanan plan ve protokoller konusunda eğitimler verilmiştir. Otel taşıtlarımızda alkol bazlı el dezenfektanı, kolonya ve yolcular için yeterli sayıda maske bulundurulmaktadır. Açık büfe kahvaltı kaldırılarak kişiye özel kahvaltı tabağı uygulamasına geçilmiştir. Acil durumlar için ulaşılacak en yakın kişi ve kurumların gerekli bilgileri alınmaktadır. Konaklama süresince Covid-19 belirtileri gösteren misafirlerimizin Covid-19 testi yaptırmak istemeleri halinde, Özel Yalova Atakent Hastanesi ile yapılan protokol gereği test ücreti 250 TL olup, test yaptıran misafirlerimizin otel yönetimine ibraz etmeleri zorunludur. Test süresince herhangi bir gecikme yaşanmaması için 24 saat önceden test yaptırmaları gerekmektedir. Covid-19 ile hijyen konusunda alınan önlemler ve uygulamalar kapsamında misaifrlerimizin uyacakları kurallar aşağıdadır. Konaklama tesisi alanlarında sosyal mesafe kuralı 1.5 metre uygulanmalıdır. Valiz ve(/veya eşyalar taşıması için belboy'a teslim edilmelidir. El hijyenine önem verilmeli ,eller en az 20 sn. süreyle su ve normal sabunla yıkanmalıdır. Tokalaşma sarılma gibi yakın temaslardan kaçınılmalıdır. Öksürme ve hapşırma sırasında ağız ve burun tek kullanımlık kağıt mendille kapatılmalıdır. Kullanım alanlarındaki sosyal mesafe 2 metre olarak belirlenmiştir ,aynı odada kalan misafirlerimizin için bu şart aranmaz. Kafeteryada masalar arası mesafe 1.5 metre ,yan yana oturaklarda de 60cm,lobi alanında koltuklar arası mesafe 60cm olarak düzenlenmiştir Sıra oluşabilecek alanlarda sosyal mesafeyi korumak için işaretleme yapılmış olup, zemin işaretlerine uyulmalıdır. Asansöre 2 kişiden fazla binilmemesi gerekmektedir. Ateş, öksürük, nefes darlığı, gibi Covid-19 ile ilişkili semptomları şikayetiniz olması durumunda oda telefonundan 0' ı tuşlayarak resepsiyona bilgi vermeniz rica olunur. Ortak kullanım alanlarında maske takmak zorunludur.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster