Otel Marla | Ucuzabilet.com

Otel Marla

star star star
İzmir Merkez / İzmir / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Konak’ta hizmet veren Otel Marla, denize yakın oluşu ve şehir merkezindeki konumu ile misafirlerine avantaj sunuyor. Ferah odaları ile tesis özellikle iş amaçlı seyahatler için konforlu bir şehir konaklaması sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Otelin Güvenli Turizm Sertifikası mevcut. Otele girişte misafirler, resepsiyon görevlilerinden maske tedarik edebilirler. Temasın fazla olduğu genel alanları sık sık dezenfekte edilmektedir. Misafir odalarında kapı kolu, ışık anahtarları ve kumandalar gibi en çok dokunulan alanların ekstra dezenfeksiyonu sağlamaktadır. Otel genel alanlarında sosyal mesafe kurallarına yönelik bilgilendirmeler ve şemalar hazırlanmış olup, genel alanlarda alkol bazlı el dezenfektan ünitelerinin sayıları artırıldı. Odalarda kağıt, notebook vb. ürün sayısı azaltıldı. Yüzey ve eşyaların sterilize edilmesi için ULV sisleme sistemi ile dezenfektesi yapıldıktan sonra doğal havalandırması yapılarak, odanın 24 saat boş kalması sağlamaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster