Martı Pansiyon Ören | Ucuzabilet.com

Martı Pansiyon Ören

Ören Milas /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Martı Pansiyon, Ören’in ilk pansiyonudur. Martı Pansiyon bir aile işletmesidir. Odaları son derece ferah ve temizdir. Size huzur veren bir dizaynı vardır. Sabah kahvaltıları açık büfedir ve doğal besinlerle hazırlanmaktadır. Terasında müthiş kahvaltı keyfinin tadına doyamayacaksınız. Hem deniz havası, hem de manzarası ile harika kahvaltılar sizi bekliyor. Martı Pansiyon ev yemeği tarzındaki akşam yemeklerinin tadına doyum yoktur. Denize 50metre uzaklıkta. En önemli özelliğimiz temiz ve nezih bir ortam sizi bekliyor. Ev yemekleri ve yöresel yemekler sunmak bizi mutlu edecektir. Deniz manzaralı terasımızı ve arka bahçeye ve dağlara bakan mekanımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca arka bahçedeki mutfağı da kullanabilirsiniz. Martı Pansiyon şehrin kalabalığından kurtulmak isteyenler için en ideal seçenekleri, kaliteli hizmeti ve sınırsız konaklama ayrıcalıklarıyla yılın 12 ayı kapılarını siz değerli müşterilerine açıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Milas Ören'de 1985 yılından günümüze hizmet ilk işletmedir. Temizlik en önemli ilkemizdir. Karı-Koca olarak Türk Turizmine yıllardır katkı veren bir ailedir. Ören plajının denizine girilebilen en güzel yerine yakın konumlanmıştır. 1dkda denizdesiniz.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste covid-19’a karşı tedbirler alınmıştır. Bu tedbirler; Tesisin giriş noktalarına el dezenfektanları yerleştirilmiştir. Tesiste temizliğe ve hijyene üst düzeyde dikkat ediliyor. Tesis için eldiven, maske vb. tek kullanımlık ürünlerde temin edilmiştir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster