Masal Tatil Evi Selimiye | Ucuzabilet.com

Masal Tatil Evi Selimiye

Selimiye Marmaris / Selimiye / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Masal Tatil Evi Marmaris'in incisi Selimiye Koyu'nda eşsiz panoramik manzarası, açık yüzme havuzu ve özel plaj tesisiyle hizmet veriyor. Aydınlık, konforlu sadece 6 odası bulunan tesis yemyeşil ve çiçekli bahçesiyle sessiz,dinlendirici tatil olanağı sunuyor Genel Bilgiler : Masal Tatil Evi ,Ege'nin gözde tatil yöresi Selimiye Koyu'nda eşsiz panoramik deniz manzarası,açık yüzme havuzu ve özel plaj tesisiyle hizmet veriyor. Sahile sadece 600mt mesafede olan tesiste araçsız gelen misafirlere otel-plaj arası 1 km ulaşım imkanı belirli saatlerde sağlanıyor. Tesis ; yemyeşil bahçe ve çiçekler arasında müstakil girişli ,verandalı 3 oda ,üst kat deniz manzaralı ve balkonlu 3 oda olmak üzere toplam 6 oda ile hizmet veriyor. Odalar aydınlık,ferah, açık renk ve sade dekorasyona sahip olup ; klima, tavan pervanesi, kablosuz wifi, saç kurutma makinası,minibar, kattle, banyo buklet ürünleri gibi olanaklara sahiptir. Çocuklu misafirler için belirli sayıda ek yatak ve park yatagı temin ediliyor. Doğal ürünlerden oluşan şık sunumuyla serpme kahvaltısı muhteşem panoramik manzara eşliğinde servis ediliyor.Tesisin alakart menüsündeki lezzetleri akşam manzara eşliginde otelin bahçesinde keyifle tadabilirsiniz. 24 saat açık resepsiyon,umuma açık ücretsiz park yeri, bagaj muhafazası gibi hizmetler sunuluyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Rengarenk çiçekli bahçe, bol oksijen, doğanın kalbinde deniz ve havuz tatili, çevre dostu ürünlerle temizlenen tesis ve odalar, mükemmelmanzaraya karşı hazırlanan köy kahvaltısı ise beklentiniz Masal Tatil Evinde mutluluğu yakalayabilirsiniz.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Covid-19 Açıklaması: • Masal Tatil Evi, doğayla bütünleşen yemyeşil bahçe içinde sadece 6 oda ile hizmet vermektedir. Bahçe katındaki 3 odası birbirinden bağımsız, bahçeden direkt odaya girişi olan verandalı odalar olup; üst kattaki odaları da 3 cepheli, köşe odalardır. • Kahvaltı terası geniş olup masalar arası sosyal mesafe uygunluğu sağlanmaktadır, kahvaltı servisi dezenfekte edilen masalara serpme olarak sunulmaktadır. • Tesis, misafirlerini girişte dezenfektanlı paspas, el dezenfektanı, ateş ölçer ile karşılayıp dezenfekte edilmiş oturma gruplarında check-in işlemlerini mümkün olan en kısa sürede yapmaya çalışıyor. • Tesis odalarından misafir çıktığında dezenfekte edilip, havalandırılıp daha sonra temizliği yapılıyor, temizlik bitiminde tekrar dezenfekte işlemi yapılıyor. • Tesisin tamamında kullanılan dezenfektan malzemeler insan sağlığına zararı olmayan ürünlerden, kimyasal yapısı incelenerek titizlikle seçilmiştir. • Çamaşırlar tesiste 90'C’de yıkanıp, açık havada kurutulup, buharlı şekilde ütülendikten sonra kullanılıyor; aynı şekilde bulaşıkların da tamamı makinada yüksek sıcaklıkta yıkanıyor. • Tesis bünyesinde hijyen eğitimi alan bayan personeller misafirlere hizmet vermektedir. • Çift kişilik deniz manzaralı oda ilave yatak kabul edemiyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster