Mehmet Efendi Konağı Otel Cafe Restorant | Ucuzabilet.com

Mehmet Efendi Konağı Otel Cafe Restorant

Trabzon Şehir Merkezi / Akçaabat / Trabzon  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Trabzon’un Akçaabat ilçesinin Tarihi Orta Mahalle mevkiinde konumlanan Mehmet Efendi Konağı Otel, biri tescilli tarihi bir bina olmak üzere toplam üç binası ile hizmet veriyor. Şenol Güneş Stadyumu’na 8 km mesafede konumlanan tesisin, deniz manzaralı ve teraslı restoranında tatiline lezzet katabilirsin. Tesiste ücretsiz özel otopark mevcut. Bazıları dağ veya bahçe manzaralı olan odalarda; özel banyo, banyo malzemeleri, düz ekran TV gibi olanaklar bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Akçaabat Orta Mahalle’de hizmet veren Mehmet Efendi Konağı; tarihi Rum mimarisi ve ev konforundaki odaları ile misafirlerine keyifli bir tatil vadediyor. Tesis 1332’de yapıldığı tahmin edilen Aziz Micheal Kilisesi’ne yürüme mesafesinde bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster