Mercan Köşk Alaçatı

Alaçatı Çeşme / Alaçatı / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Alaçatı’nın geleneksel mimari dokusunu yansıtan Mercan Köşk Alaçatı, mercan rengi panjurları, cumbalı ve balkonlu odaları, güler yüzlü personelleri ile misafirlerine eğlenceli bir tatil vadediyor. Nefis lezzetler sunan mutfağı, huzurlu bahçesi ve zarif dekorasyonu ile keyifli bir Alaçatı tatili sunan tesiste; yaz aylarında serinleme imkanı bulabileceğin açık havuz, tesise ait otopark, kablosuz internet bağlantısı gibi olanaklar da mevcut. Dileyen misafirler bisiklet ya da araba kiralayarak çevreyi keşfe çıkabilir. Otelimiz 8 kg'ya kadar evcil hayvan kabul etmektedir. Gecelik belirtilen fiyat tahsis edilecektir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Alaçatı’nın mimari dokusuna uygun taş bir yapıda hizmet veren tesis, mercan rengi panjurları, cumbalı ve balkonlu odaları ile öne çıkıyor. Dekorasyonundaki ince detayları, lezzetli mutfağı ve huzur dolu bahçesi ile tesis eşsiz bir Ege tatili sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster