Mic Royal Hotel

Konyaaltı Antalya Merkez / Konyaaltı / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi sunan Microyal Hotel, Antalya'da evcil hayvan dostu konaklama imkanı sağlamaktadır. Odalar düz ekran uydu TV ile donatılmıştır. Bazı odalarda yoğun bir günün ardından dinlenebileceğiniz oturma alanı vardır. Deniz veya dağ manzarası eşliğinde bir fincan kahvenin veya çayın tadını çıkarabilirsiniz. Odaların özel banyosu küvetli veya duşludur. Konforunuz için saç kurutma makinesi, terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilir. Otelde bisiklet ve araba kiralama hizmeti de verilir. Microyal Hotel, Antalya Akvaryumu'na 2,4 km, Antalya Aqualand'e ise 2,9 km uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan Antalya Havaalanı 16 km mesafededir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Hem sahile hem de şehrin eğlence ve alışveriş merkezlerine yakın konumu ile misafirlerine avantajlı bir yerde konaklama imkanı sağlayan Mic Royal Boutique Hotel, Antalya’nın popüler tatil merkezlerinden Konyaaltı’nda yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster