Mimosa Pansiyon | Ucuzabilet.com

Mimosa Pansiyon

Kaş Merkez Kaş /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Antalya’nın kendine has atmosferi ile sevilen tatil beldelerinden Kaş’ta yer alan Mimosa Pansiyon, Kaş’ın merkezine yakın konumu ile misafirler tarafından tercih ediliyor. Kaş çarşısına, Kaş restoranlarına ve denize yürüme mesafesinde oluşu ile tüm misafirlerine avantaj sağlayan tesis, Küçükçakıl Plajı’na yaklaşık 10 dakikalık yürüme uzaklığında bulunuyor. Denizin ve güneşin tadını çıkarmak isteyen misafirler halk plajında güzel bir gün geçirebilir. Balkonlu ve manzaralı odalara sahip olan Mimosa Pansiyon’un odaları sade şekilde dekore edilmiş. Tüm misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi vadeden tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik imkanlar yer alıyor. Kaş’ın huzurlu atmosferinde ekonomik bir tatil yapmak isteyen misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı hedefleyen tesiste sabah kahvaltısı servis ediliyor. Mimosa Pansiyon’da konaklayan misafirler Kaş’ın eğlence mekanlarında tatile renk katabilir, Kaş’ta dalış ve bisiklet turu gibi aktivitelere katılabilir. Tesisin ücretli havaalanı servisi de var.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Küçükçakıl Plajı’na ve Kaş’ın merkezine yakın mesafede yer alan Mimosa Pansiyon, hepsi balkonlu ve manzaralı olan odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Bisiklet turu ve dalış gibi aktivitelerle eğlenceli bir Kaş tatili seni bekliyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster