Mount Ararat Hotel

İstanbul Avrupa Yakası Fatih / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

MOUNT ARARAT HOTEL, İstanbul'da Çemberlitaş Sütunu'na 700 metre mesafede yer almaktadır. Bu tesis Kapalıçarşı, Sultanahmet Camii ve Yerebatan Sarnıcı gibi cazibe merkezlerine kısa bir mesafededir. Ayasofya 1,3 km, Süleymaniye Camii ise 1,4 km uzaklıktadır. Otelin konaklama birimlerinde su ısıtıcısı vardır. MOUNT ARARAT HOTEL'in odaları klima ve düz ekran TV ile donatılmıştır. Tesiste açık büfe kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. Günün 24 saati hizmet veren resepsiyon personeli İngilizce ve Farsça konuşmaktadır. Mısır Çarşısı 1,5 km uzaklıktadır. En yakın havaalanı olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı 31 km mesafededir. Dilinizi konuşuyoruz!
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

MOUNT ARARAT HOTEL, İstanbul'da Çemberlitaş Sütunu'na 700 metre mesafede yer almaktadır. Bu tesis Kapalıçarşı, Sultanahmet Camii ve Yerebatan Sarnıcı gibi cazibe merkezlerine kısa bir mesafededir. Ayasofya 1,3 km, Süleymaniye Camii ise 1,4 km uzaklık
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster