Mr. Dim Exclusive Apart Otel | Ucuzabilet.com

Mr. Dim Exclusive Apart Otel

Göcek / Göcek / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Mr. Dim Exclusive Apart Otel’in odalarında; klima, ocak, çay kahve makinesi, mutfak araç gereçleri, oturma alanı, Wi-Fi erişimi, uydu TV ve balkon gibi olanaklar mevcut. Büyük bir açık havuzu da bulunan tesiste misafirler fitness salonunda tatil süresince form tutabilir; dart, masa tenisi gibi aktivitelerle eğlenceli vakit geçirebilirler. Yorgunluk atıp yenilenmek isteyen misafirler ise sauna ve masaj uygulamaları gibi olanaklardan yararlanabilirler. Tesis bahçe restoranı ve şömineli oturma bölümü ile yıl boyunca misafirlerini ağırlıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Muhteşem doğası ile ünlü Göcek’te bulunan Mr. Dim Exclusive Apart Otel, misafirlerine ev sıcaklığında bir konaklama atmosferi sunuyor. Sade ve şık dekorasyonlu odaları ile hizmet veren tesiste, 3 asırlık bir zeytin ağacı ve meyve ağaçları ile çevrili bir bahçe bulunuyor. Tesis Göcek sahiline 500 m mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster