My Palace Rooms | Ucuzabilet.com

My Palace Rooms

Pendik / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İstanbul Pendik’te, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 2 kilometre uzaklıkta bulunan My Palace Rooms, otelimizde her yaş grubuna uygun konforlu odaları ile hizmet veriyor. Tesis konforlu bir konaklama deneyimi sunduğu şık odalarının yanı sıra kapalı yüzme havuzu, SPA merkezi, restoran ve bar, otopark, kablosuz internet imkanları da sağlıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Konforlu, modern odalarımız ve kişiye özel hizmet anlayışımız ile değerli misafirlerimiz evlerindeki rahatı burada bulacaktır.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Odada kullanılan çoğu malzeme tek kullanımlık olup; çarşaflar, yastık kılıfları ve havlular önce uzun programlı profesyonel makinelerde yıkanır. ve daha sonrasında özel dezenfekte kurutma makinelerinde dezenfekte edilir. Son aşamada ütülenerek hizmete sunulur.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster