Myndos Bed & Breakfast Gümüşlük

Gümüşlük Bodrum / Gümüşlük / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Doğadaki bir çok rengi bizlere cömertçe sunan Gümüşlükte huzuru ve doğallığı yaşamak istiyorsanız; Myndos Bed & Breakfast Pansiyon Gümüşlük 'ün tam kalbinde, plaja iki adım mesafede, mandalina ağaçları arasında, çimlerle kaplı yemyeşil bahçesinde kendine has ortamı ile huzurlu şirin bir pansiyondur. Kızıl gün batımında huzur dolu akşamlarınızı Myndos Bed & Breakfast Pansiyon'da yaşayabilirsiniz.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Sessiz ve huzurlu bir atmosferde hizmet veren Myndos Bed & Breakfast, 7 dönüm üzerine kurulu 20 adet müstakil bahçe manzaralı odası ile Gümüşlük’te konumlanıyor. Denize yürüme mesafesindeki tesiste restoran ve kafe bar da mevcut.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesisin tamamı Sağlık Bakanlığı onaylı %100 organik, benzersiz içeriği ile uzun süre etkili insan sağlığına zararsız, Nano Rip ürünleriyle düzenli aralıklarla her gün dezenfekte edilmektedir. • Oda klimalarının filtre temizliği ve dezenfeksiyonu düzenli olarak yapılmaktadır. Nevresim takımı ve havlular 70 derece üstü sıcaklıkta yıkanmaktadır. • Restoran ve barda sosyal mesafeli, geniş ve ferah oturma düzeni bulunmaktadır, şezlong aralıkları sosyal mesafe kuralına uygun şekilde ayarlanmıştır. • Yeme içme servis ekipmanları düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Alacart kahvaltı servisi bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster