Napa Otel Denizli

star star star
Denizli Şehir Merkezi / Denizli / Denizli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Sade ve modern bir şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadeden Napa Otel, Denizli’nin merkezi bir noktasında misafirlerini ağırlıyor. Tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik olanaklar yer alıyor. Otogara yürüyüş mesafesinde yer alan tesis, Denizli’de toplu taşıma seçenekleri açısından da avantajlı bir konumda bulunuyor. Oda Kahvaltı konsepti ile hizmet veren Napa Otel Denizli, Pamukkale termal kaplıcalarının bir kolu olarak görülen ve Pamukkale’ye 5 km mesafede yer alan Karahayıt Kaplıcaları’na da rahatlıkla ulaşılabilecek bir konumda bulunuyor. Tesiste konaklayan misafirler, ülkemizin önemli doğal güzelliklerinden Pamukkale Travertenleri’ni de mutlaka görmeli. Napa Otel Denizli bünyesinde hizmet veren restoranda, yöre mutfağını yansıtan lezzetler servis ediliyor. Tesisin kendine ait otoparkı var. Tesiste sunulan olanaklar arasında çamaşırhane ve kablosuz internet bağlantısı da yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Denizli’nin merkezinde yer alan Napa Otel, ulaşım açısından oldukça elverişli bir konumda bulunuyor. Karahayıt Termal Kaplıcaları’na ve Pamukkale’ye yakın konumu ile öne çıkan tesis, konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster