Neroli Butik Otel

Turunç Marmaris / Marmaris / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Misafirlerin zengin bir kahvaltı ile güne başlayabileceği tesis, bahçesinde barbekü olanağı da sunuyor. Tesiste ayrıca Türk ve dünya mutfaklarından seçkin bir lezzetler sunan bir a la carte restoran da hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 11:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Balayı Oteli

Neden Bu Otel?

Turunç’taki tesis, yemyeşil ağaçlarla çevrili, huzurlu bir atmosferde konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor. Ev rahatlığında tasarlanmış odaları ile hizmet veren tesis, açık havuzu ve keyifli bahçesi ile huzurlu bir tatilin kapılarını aralıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Orman içerisinde, doğa ile baş başa bir konuma sahip tesis, 2 dönüm arazi üzerinde, maksimum 20 kişi ile izole bir tatil atmosferi sunuyor. Aile işletmesi olan tesiste hijyen koşulları uygulanıyor. Kahvaltı, serpme kahvaltı olarak masaya servis ediliyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster