New Gate Hotel Ankara

Maltepe Çankaya / Çankaya / Ankara  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Başkent Ankara’nın merkezi noktalarından birinde yer alan New Gate Hotel, hem iş hem turizm odaklı konaklamalar için şık ve konforlu bir ortam sunuyor. Modern şekilde dekore edilmiş odalarında rahat bir ortam oluşturan tesis, misafirlerin ihtiyaç duyabileceği imkanlara her alanda yer veriyor. Misafirlerine ev rahatlığını yaşatmayı hedefleyen tesiste; restoran, toplantı salonu ve otopark gibi olanaklar mevcut. Otopark alanı dar olduğundan dolayı sadecehatchback araba park edilebiliyor. Tesiste havalimanı transfer hizmeti de bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Modern ve şık tasarımlı odalarıyla misafirlerine konforlu bir hizmet sunan New Gate Hotel, Ankara Çankaya’da misafirlerini ağırlıyor. Otel, iş ve seyahat gezileri için idea bir konumda bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

New Gate Otel, haftalık düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Misafirlerin çıkış yaptığı odalar 24 saat boyunca havalandırılmaktadır. Misafirlerin kahvaltıları hijyen kurallarına uyularak servis edilmektedir. Misafirlerin ateşleri girişte ölçülmekte, her yarım saatte bir asansörler, düğmeler ve kapı kolları temizlenmektedir. Tesiste personel maske ve eldiven takmaktadır. Otelin birçok yerine dezenfektanlar yerleştirilmiştir.Otopark alanı dar olduğundan dolayı sadecehatchback araba park edilebiliyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster