Nish İstanbul Suites & Hotel | Ucuzabilet.com

Nish İstanbul Suites & Hotel

İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İstanbul’un merkezi yerlerinden biri olan Gayrettepe’de hizmet veren Nish İstanbul Suites & Hotel,ulaşım araçlarına ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde bulunması ile keyifli bir alternatif sunuyor. Hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için tercih edebileceğin otel, misafirlerini modern odalarda ağırlıyor. Otelin konforlu ve ferah odalarında; LCD TV, uydu yayını, klima, merkezi ısıtma, kablosuz internet erişimi ve çalışma masası gibi olanaklar yer alıyor. Otelde ayrıca; ücretsiz özel otopark ve 24 saat açık resepsiyon gibi hizmetlerde mevcut. Otel, Şehrin önemli noktalarına ulaşım sağlayan metroya birkaç dakikalık yürüme mesafesinde konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 19:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ulaşım araçlarına, iş ve alışveriş merkezlerine yakın konumuyla avantajlı bir konaklama deneyimi sunan Nish İstanbul Suites & Hotel, İstanbul’un merkezi yerlerinden Gayrettepe’de bulunuyor ve misafirlerini modern döşenmiş şık odalarında ağırlıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster