Onyx Business Hotel | Ucuzabilet.com

Onyx Business Hotel

Ankara Merkez Çankaya / Çankaya / Ankara  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ankara’nın en merkezi noktasında hizmet veren Onyx Business Hotel, alışveriş, yeme-içme ve eğlence olanaklarına yakın konumu ile misafirlerine avantaj sunuyor. Modern ve sıcak bir dekorasyona sahip odalarında misafirlerini ağırlayan tesisin hem iş hem de turistik seyahatler için konforlu bir alternatif sunuyor. Tesisin odalarında; klima, uydu yayınlı TV, minibar ve kasa gibi olanaklar mevcut. Tesiste seçkin lezzetler sunan bir restoran ve bir bar bulunuyor. Toplantı odası ile iş organizasyonlarına da hitap eden tesis, yıl boyu hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Başkentin en merkezi noktalarından Tunalı Hilmi Caddesi’nde bulunan tesis; modern odaları, siyaset, iş ve alışveriş merkezlerine yakın oluşu ve sunduğu olanaklar ile misafirlerine iş oteli konseptinde konforlu bir konaklama sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Otelde bulunan 33 oda, toplantı salonu, Kaffa Coffee Co ve diğer tüm genel kullanım alanları temizlik prosedürlerine uygun olarak detaylı şekilde temizlenip dezenfekte edilmektedir. • Temizlik işleminde yüzey alanları, asansörler, kapı kolları, masa, sandalye, telefon, kumanda, sehpa, komodin, banyo, lavabo ve klozet gibi kullanım alanları alkol bazlı dezenfektan ile temizlenmekte; yastık kılıfları, çarşaflar, yorgan, havlu vb tekstil ürünleri ise yüksek ısıl işlem uygulanarak temizlenmektedir. • Otelin giriş holünde başlayarak (dezenfektan paspası) ve diğer tüm katlarında dezenfeksiyon alanları oluşturulmuştur. • Kahvaltı servisi açık büfe yerine kişiye özel tabaklarda tek kullanımlık ürünler tercih edilerek sunulmaktadır. • Asansörlerde maksimum 4 kişi kapasitesi belirlenmiştir. • Otele girişlerde personel dahil herkesin vücut ısısının ölçülmesi ve kayıt altına tutulması zorunludur.Misafirlerin bu uygulamaya ek olarak bakanlığın istediği Covid-19 Taahütnamesi’ni imzalaması gerekmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster