Osiana Hotel

Ürgüp / Kapadokya / Nevşehir /  Haritada Göster
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Deluxe Jakuzili Suite,
45 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Fiyatlar için tarih girin!
Fiyatlar için tarih girin!
Deluxe Dublex Oda,
40 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Fiyatlar için tarih girin!
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

İnternet Bağlantısı - Kablosuz (Ücretsiz)

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Üniversite Meydanı 155 m
 Eleni Kilisesi 261 m
 Mustafa Paşa Turizm Danışma Merkezi 296 m
 Cumhuriyet Meydanı 298 m
 Sipahi Cami 408 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Eski bir Rum evi olan Osiana Hotel, 2015 yılında restore edilmiş modern ve konforlu bir atmosferde misafirlerini ağırlıyor. Kapadokya’nın Ürgüp Mustafapaşa mevkiinde hizmet veren otel, misafirlerine yöresel lezzetlerin özenle hazırlandığı restoranıyla enfes Kapadokya lezzetlerini deneyimlemeleri için imkan sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

Tesiste tüm odalar, dezenfekte edilip 24 saat boş bırakılıyor. Girişlerde ateş ölçme ve dezenfekte cihazları bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster