Otel Alcazar | Ucuzabilet.com

Otel Alcazar

star star star
Kahramanmaraş Şehir Merkez /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Otel Alcazar, şehir merkezinde, şehrin önemli turistik mekanlarına ve tarihi yerlerine ve havalimanına kolayca erişilebilen konumuyla dikkat çekiyor. Zarif mimarisi ve tam donanımlı şık odaları ile konforlu bir konaklama adresi sunan Otel Alcazar, Kahramanmaraş, hem iş hem de tatil amaçlı konaklayan misafirleri tarafından beğeniliyor. Tesiste donanımlı bir toplantı salonu hizmet veriyor. Sabahları zengin bir açık büfe kahvaltı servisi sunan tesiste; kapalı havuz, sauna, spor salonu ile misafirler günün yorgunluğundan ve stresinden uzaklaşabiliyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Kahramanmaraş’ta bulunan Otel Alcazar, şehir merkezinde konumlanıyor oluşu ile misafirlerine avantaj sunuyor. Restoran, kapalı havuz, toplantı salonu gibi olanaklara sahip olan tesis, hem iş hem de tatil amaçlı konaklamalara hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster