Otel Kabaçam İzmir | Ucuzabilet.com

Otel Kabaçam İzmir

star star star
İzmir Merkez / İzmir / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İzmir’in turistik ve ticaret merkezlerine kolayca ulaşılabilen semti Çankaya’da yer alan Otel Kabaçam, iş ve tatil amaçlı konaklamalar için ideal bir seçenek sunuyor. Kasa, minibar, telefon, uydu yayını, kablosuz internet, klima ve çay-kahve makinesi gibi olanaklarla donatılmış odalarında misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi vaat eden tesis; çamaşırhane, kuru temizleme, döviz bozdurma, araba kiralama, emanet kasa, bar gibi olanakları misafirlerin hizmetine sunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İzmir’in en güzel köşelerinden Konak’da hizmet veren Otel Kabaçam, Tarihi Kemeraltı Çarşısı ile Antik Agora'ya yürüyüş mesafesindeki konumu ve modern odaları ile hem iş hem de tatil odaklı seyahatlerde konforlu bir tatil sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesisin Turuncu Hijyen Belgesi bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster