Panorama Plaza Otel

star star star
Köyceğiz / Köyceğiz / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Köyceğiz’de yeşil ve mavinin buluştuğu bir konumda bulunan Panorama Plaza Hotel, ev sıcaklığındaki odaları ve güler yüzlü personelleriyle misafirlerine unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyor. Tesisin açık yüzme havuzu, sıcak yaz günlerinde serinleme olanağı sunarken çevresinde bulunan konforlu şezlonglarda doyasıya güneşlenebilirsiniz. Tatiline hareket katmak isteyen misafirler su sporu olanaklarını değerlendirebilir. Çocuklu aileler için sunulan çocuk havuzu ve çocuk oyun alanı sayesinde minik misafirler eğlenceli vakit geçirirken siz de tatilinizin tadına varabilirsiniz. Nefis yemeklerin buluşabileceğiniz restoranda damak hafızanıza kazınacak tatlar deneyeceksiniz. Tesisin sade dekore edilmiş ev konforundaki odalarının tümünde; telefon, balkon, klima, oturma alanı, saç kurutma makinesi, televizyon ve uyandırma servisi gibi olanaklar bulunuyor. Misafirlere sunulan olanaklar arasında klima, ısıtma, kablosuz internet bağlantısı mevcut. Tesiste ücretli tekne turu hizmetine katılarak çevrenin doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Sultan kaplıcalarına da tekne veya araçla ücretli olarak ulaşım sağlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Panorama Plaza Otel; açık yüzme havuzu, su sporu olanakları, çocuk oyun alanı ve nefis yemekler sunan restoranı ile misafirlerini Köyceğiz’de ağırlıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Otelin giriş ve çıkış kapıları ile lavabo girişlerinde fotoselli (temas gerektirmeyen) el dezenfektanı bulunmaktadır. • Otelde konaklayan misafirlerin ve otel personelin düzenli olarak (günlük ) vücut ısısı ölçülüp kayıt altına alınmaktadır. • Bütün personel kişisel temizliğine dikkat etmekle beraber maske ve kişisel koruyucu ekipman kullanımında özen göstermektedir. • Otel bünyesinde ULV ( 15-30 mikron ) cihazı mevcuttur. Çıkış yapılan odalar hidrojen peroksit (% 50 yoğunluklu) uygulaması ile dezenfekte edildikten sonra havalandırılmaktadır • Otel ayrıca 15 günde bir yetkili firma tarafından en ince ayrıntısına kadar buharlı temizlik makineleri ile dezenfekte edilmektedir. • Otelin her yerinde Covid-19 ile ilgili tedbir ve yönerge afişleri,sosyal mesafe belirleme işaretleri mevcuttur. • Otelin her odasında el dezenfektanı bulunmaktadır. • Otelin odaları ve diğer kapalı alanların rutin temizliği esnasında camlar açık bırakılmakta ve temizlik sonrasında 1 saat havalandırılmakta ve dezenfektan ile sterilizasyon sağlanmaktadır. • Genel temizlik su ve deterjanla yapılmaktadır. • Kapı kolları, bataryalar gibi özellikle ellerle sıklıkla temas eden yüzeyler su ve uygun dozda çamaşır suyu veya klor tableti kullanılarak temizlenmektedir. • Tekstil ürünleri çamaşır makinelerinde 60 – 90 derecede yıkanmaktadır. • Olası Covid – 19 tanısı için izole edilebilmek adına, en az 48 saat havalandırılmış boş odalar bulunmaktadır. • Otelin iç ve dış restoran alanları sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir. • Misafirlerin sağlıklı, eğlenceli ve güzel bir tatil geçirmesi için otelin havuz çevresi ve bahçe düzeni Covid19 tedbirleri doğrultusunda yeniden düzenlenmiştir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster