Paris Hotel Selçuk

Selçuk / Selçuk / İzmir /  Haritada Göster
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

24 Saat Resepsiyon
Bahçe
Lobi

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Selçuk Belediyesi Efes Tiyatro Salonu 104 m
 Emir Sasa Bey Anıtı 129 m
 Tahsin Ağa Cami 141 m
 Kuba Cami 147 m
 Selçuk Belediyesi Açık Hava Tiyatrosu 170 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Paris Hotel, İzmir’in Selçuk ilçesinde yer alıyor. Tarihi ve turistik bir ilçe olan Selçuk’ta gezilecek yerlere de kolayca ulaşılabilecek bir noktada bulunan tesis, misafirlerine avantajlı bir konumda konaklama imkanı sunuyor. Tüm misafirlerine tatil sırasında ev konforunda konaklama deneyimi sunan Paris Hotel, Selçuk’ta keyifli bir tatil geçirmek için güzel bir ortam sunuyor. Tesis, Efes Antik Kentine 4 km uzaklıkta yer alıyor. Sevimli sokakları ve misafirperver ruhu ile dikkat çeken Şirince ise tesise 7 km mesafede bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Ev konforunda konaklama imkanı sunan Paris Hotel, İzmir’in tarihi ve turistik ilçelerinden Selçuk’ta yer alıyor. Tarihi noktalara yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlayan tesis, Efes Antik Kenti’ne 4 km, Şirince’ye 7 km uzaklıkta bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster