Park Inn by Radisson İzmir | Ucuzabilet.com

Park Inn by Radisson İzmir

star star star star
İzmir Merkez / İzmir / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Modern bir mimariye sahip olan Park Inn by Radisson İzmir özenle tasarlanmış renkli odaları ve ortak alanları ile misafirlerini keyifli bir konaklama atmosferinde ağırlıyor. Tüm odalarında misafirlerin konforu için pek çok detayın düşünüldüğü tesisin bazı odaları deniz manzarasına sahip. Park Inn by Radisson içerisinde Türk ve dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan iki restoran hizmet veriyor. Ayrıca misafirlerin keyifle içeceklerini yudumlayacakları bir çatı terası da bulunuyor. Konaklama süresince günlük egzersizlerini aksatmak istemeyen misafirler, tesisin donanımlı spor salonundan yararlanabilirler. Park Inn by Radisson İzmir, Konak Meydanı, İzmir Saat Kulesi gibi turistik noktalara yürüme mesafesindeki yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

İzmir’in eğlence ve alışveriş merkezi Alsancak’a yakın konumda bulunan Park Inn by Radisson, konforlu odaları ve güler yüzlü hizmetiyle keyifli bir tatil sunuyor. Ünlü Kordon sahil şeridindeki restoran ve kafelerin yanı başında bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster