Petrino Gökçeada Hotel & Kitchen | Ucuzabilet.com

Petrino Gökçeada Hotel & Kitchen

Gökçeada / Gökçeada / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Petrino Gökçeada Hotel & Kitchen odalarına giriş, saat 15:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 10:00'dir. Evcil hayvan kabul ediliyor. Sadece Superior Odalar ile Suit Oda'ya 4 yaşına kadar çocukların konaklayabileceği park yatak ilave edilebilmektedir. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Tümü klimalı odalarda ücretsiz internet erişimi mevcuttur, şık banyoların hepsinde terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri vardır. Otelin taş avlusunda konukların kullanımına ayrılan dinlenme alanı mevcuttur. Petrino Gökçeada'da her sabah, adanın doğal ürünlerinden hazırlanan zengin serpme kahvaltı servis edilmektedir. Konuklar Gökçeada'nın bu eşsiz koylarına ve eski köylerine, Petrino Gökçeada'nın misafirlerinin kullanımına sunduğu bisikletlerle de ulaşabilirler.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 10:00

Neden Bu Otel?

Merkezdeki eski Rum mahallesinde bulunan Petrino Gökçeada doğal yapısı korunarak yenilenmiş taş konakta, çeşitli butik ve kafelerin yer aldığı trafiğe kapalı sokakta hizmet vermektedir.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesisin restoran servisi bu yıl açılmayacaktır. Böylece hem tesis içindeki kişi sayısı otel misafirleriyle sınırlanacak hem de merkezin en keyifli sokağına nazır geniş teras, sadece otel misafirleri tarafından kullanılacaktır. • Tesisin tüm alanları Sağlık Bakanlığı onaylı Eczacıbaşı markalı dezenfektanlarla temizlenmektedir. • Her check-out sonrası odalar Sabancı Üniversitesi’nin geliştirdiği Antimic kalıcı etkili dezenfektan ile dezenfekte edilmektedir. • Odalardaki tüm tekstil ürünleri, tesisin kendi makinelerinde yüksek ısıda, yine Eczacıbaşı markalı dezenfektanlarla yıkanmaktadır. • Bu yıla özel olarak günlük oda temizliği “isteğe bağlı” yapılmaktadır. Böylece konaklama boyunca odalarda, sadece misafirlerin istediği günlerde temizlik hizmeti verilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster