Pordanis Hotel | Ucuzabilet.com

Pordanis Hotel

Ayder Yaylası Çamlıhemşin / Çamlıhemşin / Rize  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Rize’de yeşilin bin bir tonunu sunan Çamlıhemşin’de yer alan Pordanis Hotel, Fırtına Vadisi’nin muhteşem doğası ile buluşma imkanı sunuyor. Fırtına Deresi yanında şık ve konforlu bir konaklama deneyimi sunan tesis, 30 oda ile hizmet veriyor. Tesisin restoranı, zengin bir menü ile misafirlere hizmet veriyor. Tesiste sunulan diğer imkanlar arasında; döviz alım satım hizmeti, havalimanı transferi, tur danışmanlığı, kablosuz internet bağlantısı ve akşam eğlenceleri bulunuyor. Tesiste çocuk misafirler için DVD’ler, kitaplar, çocuk oyun alanı ve mini kulüp var. Ayder Yaylası’na 20 km, Zilkaleye 18 km, Palovit Şelalesi’ne 20 km ve Karadeniz Sahil Yolu’na 25 km mesafede yer alan tesis, Trabzon Havaalanı'na 135 km uzaklıkta konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Fırtına Deresi’nin yanı başında yemyeşil bir atmosferde hizmet veren Pordanis Hotel, zarif mimarisiyle dikkat çekiyor. Tesis, şık ve konforlu odalarının yanı sıra zevkli iç dekorasyonuyla da göz dolduruyor. Tesiste sabahları kahvaltı servis ediliyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste covid-19’a karşı gerekli önlemler alınmıştır ve maske, mesafe, temizlik kuralları çerçevesinde hizmet verilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster