Poyraz Apart Motel Bitez

Bitez Bodrum / Bitez / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Bodrum’un sevilen tatil beldelerinden Bitez’de yer alan Poyraz Apart Motel, misafirlerini sıcak ve samimi bir atmosferde ağırlıyor. Sade şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadeden tesis, Bitez Plajı kıyısındaki konumu ile öne çıkıyor. Denize sıfır tatilin tadını çıkarmak isteyen misafirlerine güzel bir bahçede vakit geçirme imkanı da sunan tesisin tam donanımlı mutfakları oldukça kullanışlı. Tesiste mangal hizmeti mevcut. Tesisin kendine ait otopark alanı bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

işletmemiz denize sıfır olup bodrumun deniziyle,doğasıyla engüzel en sakin yeri olan bitezde bulunmaktadır,denize sıfır bahce içerisinde özel otoparkıyla hizmetinizde odalarımız bahce katı olup mutfaklı bahcesinde mangal hizmetimiz mevcuttur kendiniz
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster