Radisson Blu Hotel Mount Erciyes

star star star star star
Erciyes /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Kayseri otelimizde Erciyes Dağı'nda mükemmel bir kış tatilinin tadını çıkarın Erciyes Dağı Radisson Blu Hotel'de konforlu ve unutulmaz bir kış tatili için ihtiyacınız olan her şeyi bulun. Lüks otelimiz Erciyes Dağı Kayak Merkezi'nin kalbindedir ve nefes kesen dağ manzarasına sahiptir. Develi Kapısı yakınında elverişli bir konumda, dağın tüm asansör sistemlerine ve ayrıca büyük kayak sonrası tesisimize doğrudan erişimin keyfini çıkarın. Açık şöminelerin yanında rahatlayın, lezzetli yiyecek ve içecek seçenekleri sunan tesislerimize kayak yapın. Kayak ve snowboard kiralama mağazalarımızda olimpik kalitede ekipman kiralamak mümkündür. Yamaçlarda geçen bir günün ardından, en üst düzeyde konfor için tasarlanmış 60 geniş odadan birinde rahatlayın ve gevşeyin ya da Erciyes Dağı'nın güzel manzarasına sahip açık ve kapalı havuzlara dalmanın keyfini çıkarın. Otel, Kayseri Uluslararası Havalimanı'na sadece 30 dakika, Kayseri şehir merkezine 25 dakika ve büyüleyici Kapadokya'ya 50 dakika uzaklıktadır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Kayak Oteli
  • Spor Oteli
  • Doğa Oteli

Neden Bu Otel?

Kayseri otelimizde Erciyes Dağı'nda mükemmel bir kış tatilinin tadını çıkarın
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster